Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Pan Wiesiek z melexa to bardzo sympatyczny i pomocny człowiek. Zawsze punktualny, uprzejmy i z poczuciem humoru. Jazda z nim to sama przyjemność — bezpiecznie, sprawnie i w miłej atmosferze. Widać, że zna swoją pracę i podchodzi do ludzi z życzliwością. Zdecydowanie można polecić! Dziękujemy i do zobaczenia 🥰🥰🥰 ~ Honorata U
Idealny dla przemieszczania się w dowolne miejsce między Chlapowem a Władysławowem (w moim wypadku). Pani Marta, najlepszy kierowca ever. Pomoże, doradzi i nigdy nie jest z nią nudno !!! Gorąco polecam !!! ~ Grzegorz A
Punktualny i fachowy kierowca, spełniający wszystkie życzenia nawet te ponad wszystko. Pozdrawiamy Pana Norberta z naszego wieczoru Panieńskiego❤️ ~ Paula R
Rewelacja. Kierowca Wiesław najlepszy gość. Czuliśmy się zaopiekowani. Będę polecać rodzinie i znajomym, którzy wybiorą się do Władysławowa na wakacje. ~ Paulina G
Zdecydowanie najszybszy meleksik we Władku. Pomocy z bagażami, polecenie ciekawych miejsc przez kierowce etc. Polecam w 100%. ~ Mr. B
Zdecydowanie najlepsi kierowcy w okolicy!! Super miła i pomocna obsługa. Bardzo szybko i bezpiecznie dojechaliśmy do celu! ~ Oliwia B
Pani Marta super kobieta, jazda z nią to szybka i czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta, i rozmowna. Polecam!☺️ ~ Danuta K
Serdecznie polecam, Pani Marta zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy, zdecydowanie będziemy korzystać z usług tej firmy ☺️ ~ Martyna
Jeszcze nigdy nie jechałem tak super meleksikiem. Kierowcy zawsze mili, pomocni i do dogadania!!! P O L E C A M! ~ Kamil K
Super przejazd, znalazł się czas na żarciki, śpiew i ciekawe historie! Na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług 🫶🏼 ~ Justyna T
Pierwszy raz miałam przyjemność jechać melexem i naprawdę było super, pan za kierownicą był mega sympatyczny 😊 ~ Julia
Super przejazdy, miła i serdeczna atmosfera za każdym razem 🙂 syn mógł słuchać ulubionych piosenek😉 polecam 🙂 ~ Natalia K
Bardzo dobrze wspominam przejazdy tymi Melexami, zawsze wesoło, punktualnie i tanio. Supermeleksik najlepszy!! ~ Martka
Przejazd tymi meleksami to sama przyjemność, szczególnie, że odbierają z imprezy 😎 ~ Patrick P
Najlepszy kierowca we Władysławowie gorąco polecam zawsze odbierze cię i zawiezie w każde miejsce ~ Krystian L
Super Kierowca. Śmiało korzystać z tego. Rozrywka zapewniona. Można się pośmiać. MEGA POLECAM!!! ~ Kacper
Gorąco polecam uslugi Pani Marty.W każdej sytuacji przyjedzie i pomoże. Super atmosfera z każdym przkezdem. ~ Natalia R
Sprawna obsługa, dobry kontakt i zadbane, czyste melexy. Wszystko zgodne z ustaleniami. Polecam. ~ Dieu G
Najlepszy kierowca śmieszny polecam wszystkim nawet kierowca daje słodycze. ~ Wiesław B
Mega przemiły i zabawny Pan, podróż pierwsza klasa polecam ;) ~ Kuba
Supermeleksik! Nazwa adekwatna, meleksik jest naprawdę super! Polecam :) ~ Marcelina B
Zawsze uśmiechnięty kierowca, przyjemna jazda polecam z całego serca ☺️ ~ Justyna
Najlepszy meleks we Władysławowie. Polecam!!!! ~ Weronika G
Polecam! Pomocni i przesympatyczni! ~ Frileaux

Znajdź nas w mediach społecznościowych